Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

Teatr “Przygody kota”

„Sówki” i „Pszczółki” wybrały się na wycieczkę do Gminnego Ośrodka Kultury w Pawłowicach na spektakl pt. „ Przygody Kota”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się na widowni.

„Przygody Kota” to bajka , w której młode i starsze pokolenia przestają się wzajemnie krytykować tylko zaczynają współpracę. Młodość czerpie z doświadczenia tych co osiągnęli jesień życia, a pokolenia starsze akceptując postęp, nie boją się nowinek technicznych i jeszcze nie przetartych ścieżek.