Kilka słów o naszym przedszkolu!

Wychodząc naprzeciw założeniom podstawy programowej, chcemy wspomagać dzieci we wszechstronnym rozwoju fizycznym, emocjonalnym, społecznym i poznawczym.

Publiczne Przedszkole w Pielgrzymowicach wdraża innowacyjne formy edukacji, modyfikując je na miarę potrzeb i możliwości dziecka.

Wiedząc, że pierwsze lata edukacji znacząco wpływają na późniejszy rozwój i osiągnięcia,Bajkowa Kadra stawia czoła wymaganiom oświatowym, wymaganiom stawianym przez rodziców, a nade wszystko – niewypowiedzianym oczekiwaniom dzieci:

codzienną edukację sportowo – rekreacyjną, poznawanie środowiska, doświadczanie przez przebywanie na świeżym powietrzu oraz poznawanie środowiska przez obserwowanie przyrody.

Nasze przedszkole jest : kolorowe, przyjazne, ciepłe.

Baza lokalowa jest ciągle doskonalona, sale odpowiednio wyposażone w nowoczesny sprzęt, meble dostosowane do wieku i wzrostu podopiecznych, pomoce dydaktyczne atrakcyjne, zróżnicowane i przejrzyste, a zabawki pobudzające do kreatywnego działania, wzrostu społecznego, emocjonalnego, poznawczego.

Dla nas …

Wyjątkowe są