Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

Występ iluzjonisty

27 lutego w Szkole Podstawowej w Pielgrzymowicach wystąpił – światowej sławy iluzjonista chorwackiego pochodzenia – Benny Khermayer. Dzieci i nauczyciele mogli podziwiać niesamowite triki tego sławnego artysty. W swoich występach iluzjonista świat przedstawia z innej perspektywy: to co jest niemożliwe, staje się możliwe. Artysta odkrył przed dziećmi świat pełen zagadek, pytań bez odpowiedzi, niewytłumaczalnych zdarzeń i rzeczy. Zadziwiające jak ludzki spryt i rozum potrafi oszukać ludzkie zmysły. Iluzja “Pomyśl kolor”,’ Pomyśl liczbę” “Zabawa z kostką”, “Czarodziejskie pudełka”, “Lewitujący widz”, czy wreszcie czarodziejska szafa wzbudziły niesamowitą ciekawość dzieci.

Dzieci z zainteresowaniem obejrzeli ten niecodzienny pokaz tym bardziej, że artysta zapraszał do poszczególnych iluzji zarówno dzieci jak i dorosłych .

Więcej na temat tego wielkiego artysty można przeczytać na – www.iluzja.pl