Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

Klub zdrowego przedszkolaka

Nasze Przedszkole bierze udział w projekcie „KLUB ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA”, której organizatorem jest Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Katowicach.
W ramach projektu odwiedziły nas dzisiaj panie z Sanepidu, które zapoznały dzieci z piramidą żywienia, dowiedziały się jak ważna jest codzienna aktywność ruchowa, zebrały także informacje na temat niezdrowego opalania się i promieniowania słonecznego a także szkodliwości palenia papierosów. We wszystkich tych zajęciach pomocnikiem była postać Dinka, małego dinozaura, który wprowadzał dzieci w świat zdrowego trybu życia poprzez kolorowanki i pamiątkowe odblaski
Dziękujemy za miłe spotkanie.