Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

Dzień życzliwości

”Im bardziej jesteśmy życzliwi, tym bardziej jesteśmy szczęśliwi!”

Dnia 21 listopada 2023 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Czym jest życzliwość? Jak okazywać ją na co dzień? Na te oraz inne pytania nasze przedszkolaki szukały odpowiedzi w toku zajęć poświęconych z okazji Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

Poprzez celebrowanie tego święta chcieliśmy podkreślić, jak ważne dla każdego człowieka jest: potrzeba szacunku, życzliwości, serdeczności, mówienia dobrych słów, i niesienie bezinteresownej pomocy innym.

Grupa Pszczółki bierze udział w projekcie „Koncertowy DOBRY gest” z miesięcznika “Bliżej Przedszkola”. Dzięki udziałowi chcemy rozwijać w dzieciach empatię i zrozumienie. Dzisiaj z okazji Dnia Życzliwości odwiedziliśmy ze skromnymi upominkami Księdza z pobliskiej parafii, panią Anie z biblioteki i panie z DPS

Dzisiejsze wyjście było dla przedszkolaków prawdziwą lekcją wychowawczą, która uczy szacunku i życzliwości dla drugiego człowieka.