Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

Spotkanie z Kici Nici

Nasze Przedszkole miało przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z panią Aliną Przydatek, która jest pedagogiem, właścicielką Wydawnictwa Kici Nici, autorką książek dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, ilustratorką i rękodzielniczką, animatorką warsztatów czytelniczych łączących korespondencję sztuk. Pani Alina wspólnie z dziećmi wyruszyła w stworzony przez siebie podwodny świat, który wzrusza, bawi oraz uczy. Dzieci przeniosły się w świat podwodny dzięki książce “Każdy może ocalić morze”. Pani Alina poprzez spotkania z dziećmi rozwija pasję czytania poprzez działanie . Udział w spotkaniu autorskim zorganizowany był w ramach projektu 3 Nradowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.