Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

Nowe książki w przedszkolu

W naszym przedszkolu pojawiły się cudowne nowe książki – przygody Kici Koci, jednorożec Gucio i jego emocje, wspaniałe przygody zwierzątek z wydawnictwa Amberek przybliżające dzieciom trudne sprawy, przygody niesfornego Alberta, śmieszne historyjki o krowie Matyldzie, kolorowy Słoń Elmer, samochodzik Franek i jego przyjaciele, książki do patrzenia, do przesuwania i przede wszystkim do czytania, nawet samodzielnego – kolorowe serie czytelnicze dla starszaków – Książkożercy, Czytam sobie poziom 1 i wiele, wiele innych.

        Wszystko to za sprawą udziału w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa. Fundusze pozyskane z tego źródła przeznaczyliśmy przede wszystkim na zakup książek, ale także wzbogaciliśmy salę Sówek o kącik czytelniczy – regały i krzesełka, zakupiliśmy stroje do odgrywania bajkowych ról, przybory i materiały plastyczne, które pomagają wyrazić pomysły powstałe w wyobraźni podczas słuchania bajeczek.

Wiele radości, wiele emocji, wiele pomysłów do zabawy, bo książki to przecież prawdziwy skarb.

                                                                                                                          Barbara Liszka