Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność
trzy dziewczynki

Dzień Edukacji Narodowej i Światowy Dzień Uśmiechu

14 października  w Publicznym  Przedszkolu  w Pielgrzymowicach  obchodzono Dzień Edukacji Narodowej połączony z Światowym Dniem Uśmiechu, który świętowany jest w pierwszy piątek października od 1999 roku. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi.

W tym dniu Przedszkole zamieniło się w żółtą, magiczną pełną szczęścia krainę,  wszyscy byli witani w progach przedszkola z uśmiechem na twarzy. 

Specjalnie z okazji tego radosnego dnia została przygotowana dekoracja w sali; uśmiechnięte buźki, uśmiechnięte żółte balony, optymistyczne hasła i każdy ubrany był w „coś żółtego.  Z tej okazji do przedszkola zaproszony został  gość specjalny –  Radny Gminy pan Henryk Opacki, który odwiedzając przedszkole jest zawsze uśmiechnięty.

Galeria z tej uroczystości TUTAJ