Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

Wyjazd do kina

Dziś grupa Misiów oraz Motylków wybrała się do Jastrzębia-Zdroju do Kina Centrum na musical „Dziadek do Orzechów – Dwa Królestwa”.

Dzieci przeniosły się do magicznego świata pełnego muzyki, tańca i kolorowych postaci. Przedstawienie było pełne radości, humoru i pięknych kostiumów, a jego bajkowa atmosfera zachwyciła wszystkich małych widzów. Dla przedszkolaków to było nie tylko przedstawienie, ale też prawdziwe przeżycie, trochę jak wejście do żywej bajki.