Wyjazd do kina
Dziś grupa Misiów oraz Motylków wybrała się do Jastrzębia-Zdroju do Kina Centrum na musical „Dziadek do Orzechów – Dwa Królestwa”.
Dzieci przeniosły się do magicznego świata pełnego muzyki, tańca i kolorowych postaci. Przedstawienie było pełne radości, humoru i pięknych kostiumów, a jego bajkowa atmosfera zachwyciła wszystkich małych widzów. Dla przedszkolaków to było nie tylko przedstawienie, ale też prawdziwe przeżycie, trochę jak wejście do żywej bajki.





