Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Wydarzenia – ostatnio zakończone

Dzień kropki

Dzień Kropki 15 września  to wielkie święto kreatywności, pokonywania ograniczeń, umacniania wiary we własne siły. Co roku gromadzi miliony dzieci i nauczycieli wokół historii Vashti, bohaterki "Kropki" Petera Reynoldsa.

Zakończenie roku szkolnego

Według Rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 18 kwietnia 2002 roku w sprawie organizacji roku szkolnego, zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkołach powinny się kończyć w najbliższy piątek po 20 czerwca.

Dzień dziecka