Konkurs plastyczny – finał
Grupa Pszczółek wyruszyła do Domu Pomocy Społecznej
w Pielgrzymowicach, w którym odbyło się rozstrzygnięcie XV jubileuszowego konkursu plastycznego w którym wzięliśmy udział.
I w którym zdobyliśmy II miejsce- oraz piękne nagrody.
Serdecznie dziękujemy Pani Dorota Prysak oraz Magdalenie Madzia Kuboszek za tak cudownie przygotowane spotkanie. Nie zabrakło pięknych chwil. Ciekawych występów studentów z Uniwersytetu Śląskiego. Był słodki poczęstunek oraz towarzyszyła rodzinna atmosfera. Dziękujemy.





