W kategorii „godka” nasz Dominika zaprezentowała wiersz „Baśka mo taszka”, pokazując swoje zaangażowanie, odwagę i piękne przywiązanie do tradycji.
To był bardzo udany występ – gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!