Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

Dziki zachód

18  maja był dniem szczególnym dla naszych Przedszkolaków, Rodziców, Pracowników i Sympatyków Publicznego Przedszkola w Pielgrzymowicach i na długo pozostanie w naszej pamięci Od rana teren przedszkola zamienił się w „Dziki Zachód|”, pełen atrakcji i niespodzianek.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się Wójt Gminy Pawłowice Pani Joanna Śmieja, Radni Gminy Pani Iwona Baron oraz Pan Henryk Opacki, Ksiądz Proboszcz Henryk Krawczyk, Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Pielgrzymowicach Pani Brygida Baron, Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej Pan Mirosław Orszulik, Pani Lidia Duch, oraz dr Dorota Prysak, st. asp. Mirosław Rostalski oraz asp. Wojciech Mroczko z Komisariatu Policji w Pawłowicach.

O godz. 13.00 rozpoczęliśmy z wspaniałymi występami małych artystów. Były tańce i piosenki, świętowaliśmy Dzień Mamy i Dzień Taty

Następnie dzieci korzystały  z atrakcji, których była moc, każdy mały i duży znalazł coś dla siebie . Dmuchańce , tatuaże, i wiele innych atrakcji zaoferowała – Mega Frajda. Oprawa muzyczna – Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowicach – a w szczególności Panu Grzegorzowi Pakura, oraz wiele innych niespodzianek począwszy od konkurencji sprawnościow, poprzez wizytę amerykańskich samochodów policyjnych.

Dziękujemy za słodkości, które ufundowana przez Pani Joanna Śmieja Wójt Gminy Pawłowice.

Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie wizyty alpak, maszynki do popcornu, waty , podgrzewaczy do wody, frytkownicy, oraz za pomoc przy fantastycznym bufecie.

Dziękujemy Panu Mirosławowi Penkali – właścicielowi Zakładu Mięsno – Wędliniarskiego za zasponsorowanie pysznych kiełbas śląskich.

Dziękujemy gorąco Rodzicom naszego Przedszkola za każdą pomoc, wsparcie w przygotowaniach Pikniku ma Dzikim Zachodzie. Jesteście Najcudowniejsi .

Paniom z KGW w Pielgrzymowicach dziękujęmy za sprzedaz pysznych specjałów.

Dziękujemy Gminnemu  Zakładowi Komunalnemu za dostarczenie ławostołow, natmiotów i sceny.

Środki pozyskane na organizację były z Inicjatywy lokalnej Urzędu Gminy w Pawłowicach.