Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

Wizyta na uczelni

Wizyta przedszkolaków na uczelni może być fascynującym i pouczającym doświadczeniem.

Dzisiaj w ramach współpracy z Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji UŚ grupa Pszczółki i Sówki i odwiedziły Uniwersytet Śląski w Katowicach, fila w Cieszynie.

Spotkanie przygotowała wraz ze studentami dr Magdalena Bełza-Gajdzica. Zorganizowano różnorodne interaktywne zajęcia, ciekawe zabawy dydaktyczne, które wzbudziły ogromne zainteresowanie przedszkolaków.

Dzieci miały również okazję, zobaczyć Dziekanat, salę Rady Wydziału i Biuro Dziekana, Sale konferencyjną . Na koniec wizyty oprócz serdecznych podziękowań dzieci otrzymały kolorowe zakładki, smycze i dyplomy.

Serdecznie dziękujemy za organizację spotkania Pani Dorota Prysak