Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

Boże narodzenie

Boże Narodzenie to najbardziej oczekiwane święta przez nas wszystkich. W przedszkolu tworzymy sytuacje sprzyjające czynnemu uczestnictwu w tradycji.  W dniach 12.12- 14.12.2023r. odbyły się w naszym przedszkolu spotkania wigilijne z udziałem rodziców. W pięknej bożonarodzeniowej scenerii przedszkolaki przedstawiły programy artystyczne o Bożym Narodzeniu, przypomniały tradycje i symbole związane z tymi świętami. Dzieci wprowadziły nas w magiczną atmosferę śpiewając świąteczne piosenki i kolędy. Podniosła atmosfera udzieliła się tak dzieciom, że z ogromną ekspresją i zaangażowaniem odgrywały powierzone role prezentując inscenizacje, kolędy i tańce. Rodzice z dumą patrzyli na swoje pociechy .Wigilia to szczególna uroczystość w naszym przedszkolu, to wyjątkowe wydarzenie, które integruje dorosłych i dzieci.