Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

Piknik z biblioteką

Grupa Pszczółek miała okazję brać udział w Pikniku z Biblioteką . Ten wyjątkowo ciepły dzień spędziliśmy w Parku w Pawłowicach, i razem z Misiem Uszatkiem tańczyliśmy, śpiewaliśmy i aktywnie świętowaliśmy Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Aktorzy Teatru GABI ART prowadzili zabawy i konkurencje dla dzieci.

Bajkowym korowodem przeszliśmy pod budynek Urzędu Gminy w Pawłowicach, a tam spotkaliśmy się z Wójtem Gminy – Panem Franciszkiem Dziendzielem oraz zastępcą Wójta – Panią Joanną Śmieją. Zaśpiewaliśmy piosenkę i zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcia.

Dzieci otrzymały upominki z Gminnej Biblioteki Publicznej w Pawłowicach i wykorzystały czas wolny na placu zabaw.