Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

“Z rodziną na Hawajach”

13 maja 2023r. przy Publicznym Przedszkolu w Pielgrzymowicach odbył się II Festyn Rodzinny  pt. “Z rodziną na Hawajach”. Głównym założeniem imprezy było miłe, aktywne i pomysłowe spędzenie wolnego czasu całej społeczności przedszkolnej w hawajskim klimacie.
Na festyn przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Pawłowice Pan Franciszek Dziendziel, Radni Sołectwa Pielgrzymowice: Pan Henryk Opacki, Pan Kamil Wawrzyczek, Pani Sołtys Iwona Baron, Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich Pani Brygida Baron, Prezes OSP w Pielgrzymowicach Pan Mirosław Orszulik, oraz dzieci ze swoimi rodzinami. Byli rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie…                                   Gwiazdami sceny II Festynu Rodzinnego “Z rodzina na Hawajach ” były przedszkolaki, które prezentowały piosenki, tańce w hawajskim stylu.
Rodzice wraz ze swymi pociechami pokazali, że potrafią się wspólnie bawić i aktywnie spędzić swój wolny czas.
Równie dużą atrakcją dla dzieci były dmuchane zabawki, animacje, brokatowe tatuaże, które zapewniła Mega Frajda. Powodzeniem cieszyło się stoisko z ciastami, gdzie można było posmakować pysznych wypieków przygotowanych przez mamy naszych dzieci. Nie zabrakło również stoiska z popcornem oraz kiełbaskami z grilla, frytkami, napojami, które serwowali rodzice naszych podopiecznych.

Zadanie publiczne było dofinansowane z budżetu Gminy Pawłowice – mieszkańcy Pielgrzymowic realizują zadanie publiczne w ramach inicjatywy lokalnej pt. “Z rodziną na Hawajach” – festyn rodzinny- kwota  z budżetu Gminy Pawłowice 3.900,00 zł

Serdecznie dziękujemy za współpracę: Urzędowi Gminy Pawłowice, Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Pawłowicach, oraz Gminnemu Zakładowi Komunalnemu w Pawłowicach.