Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

Podwodny Świat Królowej

Nasze Przedszkole odwiedziło Podwodny Świat Królowej . Bajkowym batyskafem zanurkowaliśmy w morskie głębiny, a tam pochyliliśmy się nad problemem zaśmiecania obszarów morskich, a co za tym idzie – potrzeby ochrony środowiska i pozytywnych zachowań względem przyrody. Nie zabrakło aktywności fizycznej i nauki poprzez zabawę. Dzieci w Podwodnym Świecie Królowej Aby mogły wspinać się na platformę rafy koralowej, miały możliwość pokonać tor przeszkód, czy wspinać się na morskiej ściance wspinaczkowej. W Machinarium, dzieci mogły budować i sprawdzać szczelność rurociągów, a także poszukiwać morskich stworzeń przy pomocy kolorowych lup. Dzieci miały możliwość korzystania z multimedialnych platform, gdzie mogły wykonywać różne zadania związane z ochroną środowiska i poznaniem nazw gatunków ryb.