Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

Dzień bez zabawek

„Dzień bez zabawek” w grupie Sówek początkowo wywołał przerażenie w oczach dzieci…. Przerażenie jednak nie trwało długo , kiedy Pani Beatka pokazała dzieciom , że wszystkie kartony, tektury, rolki, farby kleje itd. są do ich dyspozycji i mogą zrobić z nich co tylko chcą, przerażenie zniknęło, a na twarzach pojawił się uśmiech . Dzieci zaczęły tworzyć zabawki, prace wg własnego pomysłu. Część dzieci pracowała indywidualnie, inni znów grupowo .Kreatywność dzieci niesamowicie nas zaskoczyła. Powstały piękne pojazdy, czołgi, fontanny, auta…. Pani Beatka pokazała dzieciom wspaniały pomysł na spędzenie wolnego czasu .Nasza sala wyglądała dziś jakby przeszło przez nią tornado, ale uśmiech na twarzach dzieci i radość – bezcenna .