Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

Interaktywne przedszkole

Interaktywne przedszkole  – wprowadzenie przedszkolaków w świat nowoczesnych technologii” – zostało zrealizowane dzięki znacznemu dofinansowaniu Fundacji JSW.

Pozyskana darowizna została przeznaczona na zakup wysokiej klasy sprzętu tak, by powstało „zaplecze” do prowadzenia działalności innowacyjnej. Magiczna ściana/ podłoga to wielofunkcyjna tablica multimedialna pozwalająca na wyświetlenie obrazu interakcję zarówno na ścianie jak i podłodze. Magiczna ściana stanowi również system interaktywnej rozrywki grupowej. Łączy aktywność ruchową z wirtualną rzeczywistością. Aplikacje można obsługiwać za pomocą piłek, pisaków oraz zakupionych do niego pakietów gier np. do kodowania, rytmiki.