Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

Dzień pluszowego misia

25.11.2022  na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dwie grupy – Misie- od Pani Lucynki oraz Motylki- od Pani Dominiki, przygotowały wspaniałe przedstawienie dla przedszkolaków. Obie grupy pięknie przygotowały wierszyki, zaśpiewały piosenki, dzięki czemu mogliśmy prawdziwie doznać, że dziś właśnie jest jego święto-święto misia.

Poza przedstawieniem, na dzieci czekało wiele atrakcji, między innymi: zagadki, konkursy, wspólne tańce, a także dowiedzieliśmy się, skąd wziął się pomysł na pluszowego misia.

Dziś był idealny dzień na wyłonienie zwycięzców konkursu plastycznego o Misiu. Wszystkie prace plastyczne były piękne. Dzieciom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy kreatywności, a także zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach.