Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

„W Morskiej Krainie”

„W Morskiej Krainie” pod takim tytułem odchodzimy tegoroczny DZIEŃ DZIECKA, na który dzieci i panie ubrały się na niebiesko, były również przebrania np. za  piratów i marynarzy a sale zamieniły się w morską głębię. Wszystkie przedszkolaki wspólnie bawiły się na placu przedszkolnym, korzystając z dmuchanego zamku,  mogły również puszczać ogromne bańki mydlane. Na podopiecznych czekał również pyszny poczęstunek –czekolada z fontanny z owocami  . Dodatkowo przedszkolaki brały udział w grach, zabawach, a nawet szukali skarbów. Serdecznie dziękujemy sponsorom  za pomoc w organizacji tego wspaniałego i wyjątkowego Dnia !!!!