Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

Festyn “Jaki dzień wesoły”

21 maja 2022 roku w Publicznym Przedszkolu w Pielgrzymowicach odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „Jaki dzień wesoły”. Wśród zaproszonych gości byli: Wójt Gminy Pawłowice Pan Franciszek Dziendziel, Radny Gminy Pawłowice Pan Henryk Opacki. Sołtys Pani Iwona Baron. Przewodnicząca KGW w Pielgrzymowicach Pani Brygida Baron, oraz Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej Pan Mirosław Orszulik.

Na powitanie przybyłych Gości Dzieci z grup przedszkolnych dokonały uroczystego otwarcia festynu, prezentując swoje zdolności artystyczne. Zaśpiewały oraz zatańczyły przy muzyce znanych utworów – najlepiej jak  potrafiły.  Podczas festynu zostały również rozdane nagrody za udział w konkursie plastycznym „Mój wolny czas z mama i tatą”. Na placu przedszkolnym pojawiło się wiele atrakcji dla naszych Milusińskich. Jedną z nich, cieszącą się największym zainteresowaniem, były  ogromne dmuchańce. Oczywiście nie mogło zabraknąć ciekawych konkurencji sportowych, malowania twarzy, skręcanych baloników, ta część zorganizowała Mega Frajda , a środki zostały pokryte z  Funduszów na realizację zadania  inicjatywy lokalnej pokryte przez Urząd Gminy Pawłowice . Jak to na festynie bywa, nie mogło zabraknąć oczywiście pysznego poczęstunku ciast, frytek, popcornu, napojów. dla Dzieci i Rodziców, przygotowanego przez Naszych  wspaniałych  Rodziców. Festyn Rodzinny to cudowne wydarzenie w naszym przedszkolu, na które długo  czekaliśmy. W tym wyjątkowym dniu Rodzice i Dzieci mogły spędzić wspólnie i radośnie czas, bawiąc się i ciesząc beztroską chwili. Dziękujemy naszym Gościom za przybycie i wspaniałą zabawę.