Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

I miejsce w konkursie EkoDraka !

Nasze wspaniałe przedszkolaki – Tosia, Milan, Tymek i Filip z grupy Sówek wywalczyli dziś pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez filię Gminnej Biblioteki Publicznej w Pawłowicach Osiedlu.

Biorąc udział w przeróżnych konkurencjach – zagadki owocowe i warzywne, oddzielanie fasoli i ciecierzycy, rozpoznawanie warzyw i owoców za pomocą smaku i dotyku, pytania dotyczące książki “Dlaczego dzieci jedzą śmieci?” – zostawiliśmy konkurentów daleko w tyle! Liczyła się dobra zabawa, współpraca, wiedza i odrobina szczęścia.

Jesteśmy z Was bardzo dumni !!!

Serdeczne podziękowania dla Pani Karoliny i Pana Wojtka za wsparcie logistyczne, a także dla Pani Weroniki i Pani Bożenki za pomysły i pomoc w przygotowaniu pracy plastycznej. A Pani Basi za przygotowanie dzieci.