Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

W karnawale wielkie bale

Bal karnawałowy to niezwykłe wydarzenie, na które z niecierpliwością czekały  Nasze przedszkolaki. W dniu 07.02.2022 do przedszkola wkroczyły dzieci, przebrane w pomysłowe i różnobarwne stroje. Na balu można było spotkać piękne księżniczki, kolorowe motylki, strasznych piratów, piłkarzy, małe krasnoludki czy inne postacie ze znanych bajek takich jak Spider-Man, Batman, Kraina Lodu lub Pszczółka Maja.

Duet animatorów umilał czas dzieciom licznymi konkursami, zabawami oraz skoczną i rytmiczną muzyką. Na balu można było usłyszeć zarówno utwory z repertuaru dziecięcego jak i popularne piosenki z list przebojów. Dzieci pląsały, powtarzały proste układy choreograficzne oraz tworzyły korowody między innymi do słynnych „Kaczuch”, „Makareny” i „Chocolate choco choco”. Przebierańcom i ich opiekunom uśmiech nie znikał z twarzy.


Rodzice w ramach integracji ze środowiskiem przedszkolnym, dołożyli wszelkich starań i zadbali o karnawałowy wystrój sal, który wprowadził dzieci w radosny nastrój i zachęcał do wspólnej zabawy. W przerwie na małych tancerzy czekał słodki poczęstunek. Atmosfera radości, życzliwości i dobrej zabawy towarzyszyła wszystkim do ostatniej minuty balu.