Spotkanie z Policjantami

Policjanci z pszczyńskiej i pawłowickiej jednostki spotkali się z przedszkolakami. Mundurowi przypominali dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dużym zainteresowaniem dzieciaków jak zawsze cieszyło się wyposażenie policjanta do służby.

Policjanci przypomnieli przedszkolakom podstawowe zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię.

Ponadto mundurowi wyjaśnili, jak należy zachowywać się w przypadku kontaktów z osobami obcymi.

Najmłodsi dowiedzieli się także na czym polega służba policjanta i w jakich sprawach można zwracać się do wszystkich policjantów z prośbą o pomoc.

Tego typu spotkania mają niewątpliwie wpływ na podnoszenie poziomu świadomości dzieci na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa.