Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

“Zielony Śląsk”

1.10.2021r.  w Publicznym Przedszkolu w Pielgrzymowicach odbyły się warsztaty „Zielony Śląsk” to przedsięwzięcie mające na celu popularyzację wiedzy w obszarze ekologii i ochrony środowiska. W ramach warsztatów ich młodzi uczestnicy zwiększają świadomość i zdobywają wiedzę z zakresu szeroko pojmowanej ochrony środowiska. To nie tylko wiedza teoretyczna, ale przede wszystkim – praktyczna, pozwalająca dbać o środowisko naturalne                            i w sposób zrównoważony korzystać z jego zasobów.

Cały projekt jest realizowany w ramach porozumieniu zawartemu przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych, Centrum Rozwoju Lokalnego, Wojewódzki Inspektorat Weterynarii, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska, Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska oraz Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach.