Przejdź do zawartości strony
ppp@pawlowice.pl | Zadzwoń i dowiedz się wiecej: (32) 47-23-141
Większa czcionka Mniejsza czcionka Zmień kontrast Zmień jasność

Porozumienie podpisane

W dniu 22 czerwca 2021 zostało podpisane porozumienia o współpracy pomiędzy Gminą Pawłowice w osobie Wójta Gminy Pawłowice Franciszka Dziendziela, Publicznym Przedszkolem w Pielgrzymowicach – mgr Magdaleną Stuchlik – Dyrektorką a Uniwersytetem Śląskim ze strony Uniwersytetu Śląskiego formalności dopełnił Dziekan Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji  dr hab. Krzysztof Bąk, prof. UŚ. Koordynatorką współpracy z ramienia Uniwersytetu jest: dr Dorota Prysak – koordynator ds. współpracy z Przedszkolem z Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji

Podczas spotkania została przedstawiona dotychczasowa współpraca.

Podzielono się refleksjami i spostrzeżeniami z dotychczasowych efektów współpracy. Padły deklaracje o dalszych planach w jej zakresie.

Zaproszeni goście zwiedzili Wydział sztuki i Nauk o Edukacji w Cieszynie.

Spotkanie zostało upamiętnione na zdjęciach znajdujących się fotorelacji .

Spotkanie prowadziła koordynatorka do współpracy z szkołami i interesariuszami dr Dorota Prysak.

Autorem zdjęć jest Mateusz Taranowski.