chłopiec z tęczą 4

WSPÓŁPRACA ZE SZKOŁĄ PRZY DPS W PIELGRZYMOWICACH

Przedszkolaki z Pielgrzymowic i tęcza na Dzień Dziecka

Mimo, że jesteśmy osobno nie zapominamy o tych, którzy są blisko nas.

Przedszkolaki z pielgrzymowickiego przedszkola z okazji Dnia Dziecka przygotowały tęczę dla uczniów, wychowanków i pracowników Oddziału Szkoły Specjalnej w Pielgrzymowicach.

Przedszkolaki miaływ tym roku szkolnym możliwość w ramach projektu „Oswajamy z niepełnosprawnością” korzystania z ogrodu sensorycznego przy oddziale Szkoły Specjalnej, wspólnie się bawiły tworząc pracę plastyczną
i uczestniczyły w zbiórce kasztanów i szyszek na potrzeby szkoły. Niestety koronawirus przerwał naszą współpracę z „tą wyjątkową szkołą” – jak o niej mówią dzieci.

Nie mogąc się spotkać osobiście zdjęcia prac dzieci i małe upominki zostały przekazane przez panią dyrektor Magdalenę Stuchlik, p. Dominke Oszek i p.Basię Liszkę na ręce p. Magdaleny Kuboszek i p.Doroty Prysak, które z ramienia oddziału szkoły i Fundacji „Moja Przyszłość” współpracują z przedszkolem.

Mamy nadzieję, że piękne prace ozdobią sale dzieci i przyniosą wiele uśmiechów.

Tęczowe życzenia:

NIECH SŁONECZKO ROZŚWIETLA WAM KAŻDY DZIEŃ,

A DESZCZYK ZMYJE WSZYSTKIE SMUTKI W CIEŃ.